Op deze datum organiseert Belangenvereniging De Glind een politieke avond ter voorbereiding op de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026. We gaan ons best doen om er samen met de vertegenwoordigers van de lokale Barneveldse politieke partijen een boeiende en interessante avond van te maken.
Inloop vanaf 19.45
20.00 uur Welkom
Zoals eerder aangekondigd organiseert Belangenvereniging De Glind op 2 maart a.s. een avond waarbij de vertegenwoordigers van de lokale politieke partijen met elkaar en met de inwoners van De Glind in gesprek kunnen gaan over de thema’s die De Glind raken. Dit alles zal in goede banen worden geleid door onze gespreksleider deze avond.
20.05 uur presentaties partijen
De partijen krijgen de gelegenheid om in een korte presentatie te vertellen wat hun plannen zijn voor De Glind in de Gemeente Barneveld.
20.35 uur stellingen
Daarna worden een aantal stellingen met betrekking tot De Glind voorgelegd aan de partijen waarop zij mogen reageren en met elkaar in debat gaan.
De aanwezigen kunnen ‘stemmen’ op de stellingen en tussendoor is er gelegenheid om vragen te stellen.
21.45 uur afsluiting en napraten
Afsluitend is er gelegenheid om na te praten met een drankje in de Dorpskamer Glindster.
We hopen op een mooie opkomst en een informatieve avond!
Jong en oud van harte welkom!
Het bestuur van Belangenvereniging De Glind