Woensdagmiddag 29 maart heeft Dhr. Jacco van der Tak, de nieuwe Burgemeester van Barneveld, ons dorp bezocht. Eind van de middag stapten burgemeester van der Tak en zijn echtgenote samen met een delegatie van de Belangenvereniging op voor een rondgang door De Glind. Ze werden bijgepraat over het reilen en zeilen in ons dorp.
De voorzitter van de belangenvereniging, Rob Brand, heeft de burgemeester laten kennismaken met ons mooie dorp en hem laten ervaren dat De Glind op verschillende manieren groots en verrassend kan zijn!
Onderweg kreeg een zestal dorpsgenoten kort de tijd om uitleg te geven over zijn/haar connectie met het dorp. Het programma was zo opgesteld dat de burgemeester veel van ons dorp te zien en te horen kreeg.
Daarna was er een inloop in het Pannenkoekenhuis, waar alle dorpsgenoten waren uitgenodigd om, onder het genot van een drankje, kennis te maken met de burgemeester.