Deze nieuwsbrief van de Belangenvereniging is de eerste editie van 2022. In deze nieuwsbrief kunt u lezen over de voortgang van de zaken die door de verschillende commissies worden opgepakt. In het kader van de Gemeentelijke Verkiezingen van afgelopen week organiseerde de Belangenvereniging op 28 februari De Lijsttrekkers Pitch De Glind. Wat was het fijn dat deze bijeenkomst weer mogelijk was en dat we elkaar weer konden ontmoeten. Momenteel gebeurt er veel in ons dorp. De gevolgen van de strijd van Rusland met de Oekraïne is ook in De Glind zichtbaar geworden; de eerste vluchtelingen uit Oekraïne zijn gearriveerd en hebben onderdak en opvang gevonden in ons dorp. Het is hartverwarmend om te zien dat zoveel mensen iets willen bijdragen om deze mensen te helpen.
De strijd in het Oosten van Europa brengt veel teweeg. Wellicht ook onzekerheid over het verloop en wat dat betekent voor ons en ons dorp. Laten we samen de handen ineen slaan en doen waar we als gemeenschap van De Glind goed in zijn: anderen helpen. Als het nodig is hebben we zorg voor een ander, staan we naast elkaar en helpen we waar dat kan!

Klik hier voor de nieuwsbrief van maart 2022