Met fijne temperaturen en een lekker zonnetje was het bepaald geen straf om het zwerfvuil in het dorp op te ruimen. Een klein ploegje vrijwilligers ging enthousiast aan de gang met grijpers en vuilniszakken. Zowel in het buitengebied als in het centrum van het dorp werden bermen en slootkanten opgeschoond.
De opschoondag leverde maar liefst 21 vuilniszakken met vooral veel blikjes, verpakkingen en andere troep op. Twee ballen konden worden hergebruikt, een vogelhuisje heeft z’n dakje terug en maar liefst 197 sigarettenpeuken zijn verwijderd uit een niet-roken gebied.
In een opgeschoonde speeltuin konden de kinderen paaseitjes zoeken. Tijdens de afsluiting werd er met elkaar geconcludeerd dat er meer hondenprullenbakken (mét zakjes) en blikvangers nodig zijn in het dorp.
Op een schoon terras konden we genieten van pannenkoeken en drinken. En van het zonnetje.